Just Dance, 4 milyonu geçti

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.10.2010 - 10:44
Yeni oyunda Katy Perry de var
Ubisoft'un dans oyunu Just Dance'ın dünya çapında 4.3 milyon satıldığı duyuruldu. İnceleme puanları olarak pek başarılı sayılamayacak bu oyun, aslında çıktığı ilk günlerde satış listelerine bile girememiş, sonradan yaptığı atakla 1 numaraya kadar yükselmişti. Şimdi yapımcılar Just Dance 2 ile oyuncuları tekrardan hareketlendirmeyi düşünüyor. Öyle ki oyunda Katy Perry de olacak (DLC halinde). Bu oyun da 12 Ekim'de Amerika'da, 15 Ekim'de de Avrupa'da satışa çıkıyor.

Just Dance, 4 milyonu geçti
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 20:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Just Dance, 4 milyonu geçti

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×