Justice League için uzun bir fragman yayınlandı

Justice League için uzun bir fragman yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.07.2017 - 00:28
4 dakikadan fazla süren bu fragmanda aksiyonun adeta tavan yaptığına tanık oluyoruz.
Bir inişli bir çıkışlı devam eden DC sinematik evreninde yavaş yavaş en önemli filme geliyoruz. Önemli tüm karakterlerin boy göstereceği Justice League filminden bahsediyorum. Son olarak yönetmen Zac Snyder'ın kızının intihar etmesi ile gündeme gelen filmden o zamandan beri ahber alamıyorduk. Son rütuşları Marvel filmleri ile hatırlayacağımız Joss Whedon tarafından yapılan filmin yeni fragmanı yayınlandı.

Comic Con fuarına özel olarak yayınlanan ve 4 dakikadan uzun olan bu fragmanda birçok aksiyon sahnesine yer verildiğini görüyoruz. Filmin tüm karakterleri adeta hünerlerini sergiliyor. Tabi konu anlamında oldukça önemli ipuçlarına da yer verilmiş. Ayrıca sondaki sahnede Alfred'in kiminle konuştuğu da büyük bir soru işareti. Muhtemelen tahmin edildiği gibi Superman olabilir.

Ben Affleck'in Batman, Gal Gadot'un Wonder Woman, Jason Mamoa'nın Aquaman, Henry Cavill'in Superman, Ray Fisher'ın Cyborg ve Ezra Miller'ın Flash rolüne bürüneceği yapımda Amy Adams, Jesse Eisinberg, J.K Simmons, William Dafoe ve Jeremy Irons gibi oyuncular da bulunuyor. 17 Kasım'da gösterime girecek olan filmin fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 21:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Masterlee
Masterlee 23.07.2017 09:04
Superman öldüğündeki gazete ilanındaki umut ile ALfred in umutdan bahsetmesi tesadüf değil bence. Konuştuğu Superman di tahminimce.
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2017 08:58
Zaten ölmediğini filmin sonunda görmüştük, inzivaya çekilmiş artistlik yapıyor işte
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2017 13:28
Ee herhalde. Zack Snyder beceremiyor zaten bu işi, çocuk bile olsa tahmin eder yani ki supermani mi öldürecekler harbiden, sıkar biraz çok komikti bu durum BvS'de.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2017 13:51
Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri hata avengers İW dan daha çok merak. ediyorum bu filmi ama bu kadar görsel efekt olunca inşallah film dandik olmaz BvS deki gibi filmin yarısı konuşmalarla geçmez inş bi sonda aksiyon vardı o kadar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2017 02:58
Yok ateriyi filme taşıma konusunda nötral kombatın eline su dökecek tanımıyorum nerde o 90lı yıllar heygidi hey
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2017 15:54
bişey diyebilirmiyim sayın merlin ? flash burda ben insanları sağa sola taşırım,dövüşmeyi bilmem gibi birşey söylüyor çok amatörce değilmiydi ? JL kuruyorlar ve dövüşmeyi bilmeyen bir flash koyuyorlar bir yanlışlık olabilirmi benmi anlamadım çeviremedim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2017 12:46
superman olmayadabilir aga...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×