Justice League için yeni bir video yayınlandı

Justice League için yeni bir video yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 13.11.2017 - 08:30
Kahramanların çağı geldi.

Justice League'in vizyona girmesine sadece beş gün kalmışken, artık yayınlanan videoların ve kısa reklamlarında sonuna geliyoruz. Son reklamlardan biri olan "Age of Heroes"'da şimdiye kadar hiç görmediğimiz sahneler bulunuyor. Hatta, filmde baş düşman olacak olan Steppenwolf'un konuştuğu bir sahne bile bulunuyor. Her videoda olduğu gibi gerisi tamamen aynı sahneler ile dolmuş. Tabi ki bu iyi bir şey. Ne kadar az şey görürsek, film için daha heyecanlı oluruz. Yayınlanan "Age of Heroes" isimli videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Justice League hikayesi

Superman'in yokluğunda dünyanın kaosa sürüklendiğini ve suç oranlarının hızla yükselmekte. Bunun üzerine bir takım oluşturan kahramanlarımız suç oranından daha da zor bir rakip olan Steppenwolf ile karşı karşıya kalacak. Superman'in filmde geri dönüp dönmeyeceğini henüz bilmiyoruz. Filme nasıl giriş yapılacağı bilinmeyen Superman için ortalıkta birden çok farklı teori gezmekte. Ancak, yayınlanan set fotoğraflarından tahmin edersek, kendisi kırmızı mavi kostümü ile karşımıza çıkacak. Ben Affleck'in canlandırdığı Batman'in ve Gal Gadot'un canlandırdığı Wonder Woman'ın dinamiklerinin öne çıkması beklenen Justice League, DC'nin kendi sinematik evreninde yaptığı en büyük film olacak.

Justice League, 17 Kasım'da sinemalarda.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 06:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×