Justice League'de Catwoman'ı fark ettiniz mi?

Justice League'de Catwoman'ı fark ettiniz mi?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 27.11.2017 - 14:42
Justice League'in göndermelerine bir yenisi eklendi.

Justice League, ne kadar eleştirilse ve başarısız bir film olarak görünse de DC evrenini hiç olmadığı kadar benimseyen bir film. Filmi hala izlemeyenler olabilir, bu yüzden ayrıntıya girmeyeceğim. Ancak, filmin başında Wonder Woman'ın bir soygunu önlediği sahneyi hepimiz fragmanlarda gördük. Bu sahneyi filmde izleyenler ise sonunda doğal olarak Wonder Woman tarafından patates edilen suçluların tutuklandığı sahneyi görmüştür.

Catwoman Justice League'de varmış

Bu sahnede gözlere çarpan görüntülerden biri gayet bakımlı ve güzel olan kırmızı elbiseli ve güneş gözlüklü bir kadının polis arabasına bindirilmesi olmuştur. Peki bu kadın kim? Ortaya çıkan yeni fotoğraflar ve açıklamalar sonucunda bu kadının Selina Kyle yani Catwoman olduğu düşünülüyor. Bu karakterin evrene girişi anlamına gelmiyor. Sadece film tarafından yapılan bir gönderme olacak Çünkü yapım aşamasında olan Gotham City Sirens filminde yeni bir Catwoman ile karşılaşacağız. Catwoman rolü için ise düşünülen kişi son olarak Baby Driver filminde rol alan Eiza Gonzalez düşünülüyor. Özellikle DC sinematik evreninin başına geçirilen Geoff Johns'un Gonzalez'i Twitter'da takip etmesi, ünlü aktrisin rolü aldığı hakkında ipucu niteliğinde.

Justice League'de Catwoman'ı fark ettiniz mi?

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 18:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2017 02:16
Justice League de ki kadın Catwoman olarak kalabilir bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2017 08:23
Sağdaki adam Murat CEMCİR 'e benziyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2017 11:51
Geoff Johns, sinematik evrenin başından alımdı ve sadece danışman olarak yer alıyor. WB, şu sıralar DC sinematik evren sorumlusu olarak başka birini arıyor. (MUŞ)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×