K2 Network, APB'yi satın aldı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.11.2010 - 11:01
Realtime Worlds'ün yıllar süren çalışması, el değiştirdi
K2 Network, İskoç geliştirici Realtime Worlds'ün yeni geliştirdiği online oyun APB'yi satın aldığını duyurdu. Firma, oyun için geliştirici stüdyoya 1.5 milyon £ ödedi. Realtime Worlds, oyunu satışa sunmak istediğinde, 130 bin kayıtlı kullanıcının olduğunu ve aylık 28 dolarlık ödemelerin yapıldığını belirtmişti. APB, büyük ihtimalle yıl sonundan önce tekrar aktif hale gelebilir. Resmi duyurunun ise, önümüzdeki hafta yapılacağı söyleniyor.

K2 Network, APB'yi satın aldı
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2020 14:19
Abi o oyunu nasil yükledin
Kalan Karakter : 300 Gönder
K2 Network, APB'yi satın aldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×