K2 Network'ten oyunculara yeni portal GamersFirts.com

K2 Network'ten oyunculara yeni portal GamersFirts.com

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
K2 Network'ten oyunculara yeni portal GamersFirts.com
Oyuncular artık K2 Network'ün piyasadaki ve yeni çıkacak oyunlarına GamersFirst.com'dan ulaşabilecek. Yeni web adresi üzerinden ortak oturum açılabilecek, G1 hesabı altında istenildiği kadar oyun hesabı yaratılabilecek.

K2 Network, 2008'de piyasaya sunacağı tüm özelliklerin lansmanını GamersFirst.com üzerinden gerçekleştirecek. GamersFirst.com; tüm oyunlar için ortak kayıt ve oturum açma, altyapısı güçlendirilmiş hesap yönetimi ve yeni G1 kredilerini içeriyor. Kullanıcılar, bu özelliklerle tek bir GamersFirst (G1) hesabı altında, diledikleri kadar K2 Network oyun hesabı yaratabilecek ve işlem yapabilecek.

Oyuncular GamersFirst hesabıyla birçok farklı oyunda satın alım yapabilmek için G1 kredileri alabilecek. GamersFirst.com'dan oyun yüklenebilecek ve Global MU Online, Knight Online, Red Stone, Sword of the New World ve War Rock'ı kapsayan tüm K2 Network oyunları hakkında bilgi edinilebilecek. Aynı zamanda duvar resimleri, oyun incelemeleri, oyun görüntüleri ve videolar sunan "Free2Play Haberleri" ile "G1 Nedir?" ve "Sırada ne var?" kısımları gelecek planlar hakkında bilgiler içerecek.

Yeni web sayfasının lansmanını kutlamak için GamersFirst, 12 haftanın sonunda gerçekleşecek bir çekilişle hediyeler dağıtacak. Ödüller arasında Alienware masaüstü bilgisayarları, Apple Ipod Touch, Creative Labs Aurvana kulaklıkları, Samsung 19" LCD monitörler bulunuyor. Daha fazla bilgi edinmek için www.gamersfirst.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 20:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×