KAÇIN! Twilight'ın video oyunu yapılıyor!

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 27.08.2011 - 13:54
Anneeee!
Breaking Dawn ile hikayenin bağlanmış olması Twilight sagasının bittiği anlamına gelmiyor. Hollywoodlife.com'un haberine göre filmde kurt adam rolünde olan Bronson Pelletier yaptığı bir röportajda filmin oyununun yapıldığını belirtti.

KAÇIN! Twilight'ın video oyunu yapılıyor!
Zaten şimdiye kadar çıkmamaış olması şaşırtıcıydı(!)

Bronson "Kısa zaman içinde bir video oyunu çıkacağından oldukça eminim" diyen Bronson "Bence oyun epey sağlam olacak. Oyunu saf dövüş oyunu mu yapacaklar bilmiyorum ancak zaten oyun ya dövüş oyunu ya da RPG olmalı" şeklinde fikrini belirtti.

Neyse bir sen eksiktin sen de hoşgel bakalım.
Yorumlar 78
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
KAÇIN! Twilight'ın video oyunu yapılıyor!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×