Kafası karışanlar için: The Witcher dizisi interaktif haritası yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 13.01.2020 - 17:41
The Witcher dizisini anlama rehberi

Netflix'in The Witcher dizisi geçtiğimiz yılın en ses getiren yapımlarından biri olmayı başardı. Ancal diziye eleştiriler de yok değil. The Witcher evrenine uzak olan izleyiciler olayların hangi zaman diliminde yaşandığını anlamakta oldukça zorlandı. Neyse ki Netflix bu durumu düzeltmekte kararlı. The Witcher dizisi için interaktif zaman çizelgesi yayınlandı. Yayınlanan interaktif haritaya bu bağlantı üzerinden göz atabilirsiniz. 

Kafası karışanlar için The Witcher dizisi interaktif haritası yayınlandı

Netflix, The Witcher izleyenlerin kafasını karıştıran konuya açıklık getirmek için dizinin resmi zaman çizelgesinin yer aldığı interaktif bir haritapaylaştı. Yayınlanan interaktif haritaya göz atarak hangi bölümün hangi zaman diliminde geçtiğini görebilirsiniz. Henry Cavill'in Rivialı Geralt rolü ile adeta döktürdüğü dizi, izleyicilerden olumlu eleştiriler aldı. Büyük çoğunluğun beğendiği yapımın en çok eleştirilen yanı ise zaman atlamalı hikaye kurgusu oldu. 

Netflix'in beğenilen The Witcher dizisinin ikinci sezon çekimleri Şubat ayında başlayacak. Dizinin ilk sezonunda daha çok karakterler tanıtılmıştı. 2. sezonda ise daha fazla hikaye anlatımının ön planda olacağı belirtildi. Dizinin senaristi Lauren S. Hissrich ikinci sezonda daha az zaman atlaması olacağını belirtti. The Witcher dizisinin ikinci sezonunun 2021 yılında yayınlanacağı açıklandı. 

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 27.07.2021 12:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2020 13:00
Kimse kusura bakmasın da kafa karışıklığı yaşatacak bir şey yoktu dizide. Ki bana göre ilk bölümler son bölümlere göre daha iyiydi, ortada bir gizem vardı parçalar yavaş yavaş yerine oturdu. izlerken anladık zaten yennefer ile geraltin hikayesi geçmiş zaman cirinin ki şimdiki zaman.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.01.2020 12:04
Kafa mı kaldı ? Arkadaş bu kadar mı dağınık anlatılır ya. Yönetmen bildiğin, "o gün orada ne yaşandı ?" hikayesi üzerinden giderek saçma sapan bir bütün oluşturmuş. E be embesil, o gün orada yaşananları göstersen ve hikayeyi öyle sürdürsen ne kaybedecektin ?
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2020 00:19
yönetmenle alakası yok bunun cahil bebe.witcherın ilk kitabında da böyle bir ileri iki geri anlatım var çünkü sapkowski başta witcherı kısa hikayeler olarak yazıp sonra kitap olarak derlemiş.kafan bu kadar kolay karışıyorsa sen git osmanlı diriliş kuruluş falan izle orada anlatım düz tam sana göre
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.01.2020 21:03
Kafası karışan izlemesin zaten the witcher ı gitsin çukur falan izlesin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.01.2020 15:12
bu döküman çok iyi olmuş ancak anladım :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.01.2020 00:45
bunu dizi içerisinde bize gösterebilselerdi ve bir dizi için yanlış olan dunkirk filmindeki tekniği kullanmasalardı dizi daha kült bir yapım olabilirdi, 2.sezonda aynı hataları tekrarlamazlarsa dizi puanları zirveye yükselir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kafası karışanlar için:  The Witcher dizisi interaktif haritası yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×