Kafasına poşet geçiren adam, tekmeyle oyun mağazasını bastı

Kafasına poşet geçiren adam, tekmeyle oyun mağazasını bastı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.04.2018 - 11:59
3. sayfa haberi gibi

Şimdiye kadar birçok soygun haberi ya da farklı şekillerde mağazalara giren kişilerin haberleri ile karşılaştık. Bu sefer yaşanan örnek ise diğerlerine göre oldukça farklı. Son dönemde sıkıntılı günler geçiren Gamestop mağazasını eminim hepiniz duymuşsunuzdur. Dünyanın en büyük parakende oyun mağazalarından biri olan Gamestop, geçtiğimiz günlerde oldukça enteresan bir olaya şahit oldu.

Kafasına poşet geçiren adam oyun mağazasını bastı

Geçtiğimiz hafta kafasına bir poşet geçiren adam öğleden sonra Georgia eyaletinde yer alan Gamestop mağazasına girerek, mağazayı adeta birbirine katmış. Amacı halen belirlenemeyen adam yapılan şikayet sonucu polis tarafından tutuklanmış. Polisin Kotaku'ya verdiği bilgilere göre mağazanın ön panelini tekmeleyerek içeriye dalmış. 

İçeri girip koşuşturan adamın bir şey alıp almadığı ile ilgili bir bilgi ise henüz bulunmuyor ama polis sorgulaması ve arama sonrası muhtemelen bu durum da ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum. Adamın neden böyle bir şey yaptığı ise merak konusu. Aşağıdaki oynatıcıdan olay anına ait görüntüleri izleyebilirsiniz. Bu arada aklıma nedense kafasına Bim poşeti geçiren çocuk geldi...

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 14:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2018 20:09
dünya kafayı yemiş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2018 14:44
Adamların oyun mağazası çok güzel amerikaya gittiğimde uğradım eski oyunları 5-10 dolara satıyorlar.. Sık sık indirimler oluyor.. Ama malesef ülkemizde 5 senelik oyunlar bile 100 tl belki gamestopa en yakın overgame ülkemizde ama dolu dolu oyun yok gamestop gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2018 14:22
baya iyi haber
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2018 12:22
Adam alaman mıymış? Niye alaman dediniz?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×