Kamyonlar bizim tek umudumuz

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Kamyonlar bizim tek umudumuz
Buka Entertainment, ismi daha önce ExMachina olan, şimdi Hard Truck: Apocalypic Wars ismini kullanacak oyunu hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Aksiyon / RPG türlerinin karışımı olacak oyunda hikaye şu şekilde gelişiyor; Büyük Kıyamet'ten sonra, insanlar yeni dünyaya alışmaya çalışmaktadırlar. Yeni şehirler ve yerleşim yerleri oluşmuştur, insanlar genelde işlerini büyük tekerlekli kamyonlar aracılığı ile görmektedirler.

Bizim de oyundaki en büyük dostumuz kamyonumuz. Seyahat etmemiz gereken yerlere onunla gidecek, savaşlara onunla katılacak ve görevlerimizi onun sayesinde yapacağız. Yaptığımız görevlerden ve ettiğimiz yardımlardan sonra kazandığımız paralarla, kamyonumuzu upgrade edebilecek, yeni silahlar ve modifiyeler uygulayabileceğiz.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 01:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kamyonlar bizim tek umudumuz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×