Kane and Lynch 2'den yeni haberler

Ağahan Çelik
Ağahan Çelik 5.08.2010 - 15:39
Kane and Lynch 2'den yeni haberler
Kane and Lynch 2'den yeni haberler


         IO Interactive yaptığı açıklamada ''Kane & Lynch 2'' ile birlikte gelecek bir mekanizma olan ''Down not Dead''i oyunun meraklıları için açıkladı.

         Mekanizmaya göre çoğu co-op oyunundaki ''revive'' sistemine benzer bir yöntem kullanılacak, yani düşen takım arkadaşınızın yanına gidip belli bir süre içinde onu tekrar ayağa kaldırmanız gerekecek. Ama bu mekanik ile işler biraz daha değişiyor. Tek vuruşta öldüren ağır darbelerden biri size etki ettiğinde düşeceksiniz fakat size verilen kısa aralıkta bir sipere doğru sürünme ya da sizi vuran kişiden intikamınızı alma şansı size sunulacak. Eğer intikamınızı alırsanız onla birlikte siz de can vereceksiniz fakat sipere süründüğünüzdde ise kendinizi iyileştirme şansınız olacak. Fakat bu taktik her zaman işe yaramayabilecek yani aktif olma şansı %100 değil. Bunun yanında ''small hits'' denen küçük darbeler ile düşersek ise ölüm kaçınılmaz olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2021 11:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kane and Lynch 2'den yeni haberler

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×