Kane and Lynch 2'den yeni haberler

Ağahan Çelik
Ağahan Çelik 5.08.2010 - 15:39
Kane and Lynch 2'den yeni haberler
Kane and Lynch 2'den yeni haberler


         IO Interactive yaptığı açıklamada ''Kane & Lynch 2'' ile birlikte gelecek bir mekanizma olan ''Down not Dead''i oyunun meraklıları için açıkladı.

         Mekanizmaya göre çoğu co-op oyunundaki ''revive'' sistemine benzer bir yöntem kullanılacak, yani düşen takım arkadaşınızın yanına gidip belli bir süre içinde onu tekrar ayağa kaldırmanız gerekecek. Ama bu mekanik ile işler biraz daha değişiyor. Tek vuruşta öldüren ağır darbelerden biri size etki ettiğinde düşeceksiniz fakat size verilen kısa aralıkta bir sipere doğru sürünme ya da sizi vuran kişiden intikamınızı alma şansı size sunulacak. Eğer intikamınızı alırsanız onla birlikte siz de can vereceksiniz fakat sipere süründüğünüzdde ise kendinizi iyileştirme şansınız olacak. Fakat bu taktik her zaman işe yaramayabilecek yani aktif olma şansı %100 değil. Bunun yanında ''small hits'' denen küçük darbeler ile düşersek ise ölüm kaçınılmaz olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kane and Lynch 2'den yeni haberler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×