Kane and Lynch 2'in yeni tarihi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.08.2010 - 15:39
Square Enix, çıkış tarihini erkene aldı
Hitman serisinin hazırlayıcısı IO Interactive tarafından geliştirilen aksiyon oyunu Kane & Lynch 2'nin çıkış tarihinde ufak bir değişiklik yapıldı.

Yayımcı Square Enix, oyunun çıkış tarihini 1 hafta kadar öne aldı. Böylelikle yeni çıkış tarihi Kuzey Amerika için 17 Ağustos, Avrupa bölgesi için de 20 Ağustos olarak kesinleşti. Ne dersiniz, Squre Enix, Mafia II'nin çıkış tarihinden etkilenmemek istemiş olabilir mi?

Kane and Lynch 2'in yeni tarihi
İlk Kane & Lynch oyunu pek de başarılı inceleme notlarına sahip değildi. Hatta Eidos ile Gamespot sitesi arasında bir krize dahi yol açmıştı. Yine de tüm bunlara rağmen milyonlar satmış ve iki numaralı oyunun da hazırlanmasına ön ayak olmuştu.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kane and Lynch 2'in yeni tarihi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×