Kane and Lynch 2'nin E3 videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.08.2010 - 15:39
Io tarafından geliştirilip, Ei
Io tarafından geliştirilip, Eidos tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon oyunu Kane & Lynch 2: Dog Days'in E3 videosu yayımlandı. PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen yapım, 24 Ağustos'ta raflarda olacak. İlk Kane & Lynch oyunu 1 milyondan fazla satmış ve olumsuz inceleme puanlarına rağmen iki numaralı oyunun da önünü açmıştı.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 14:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kane and Lynch 2'nin E3 videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×