Kane ve Lynch devam edecek mi?

Burçin Aygün
Burçin Aygün 2.12.2010 - 14:20
Bu hikaye burada bitemez
Eidos başkanı Ian Livingstone'un açıklamasına göre, Kane and Lynch henüz sona ermekten çok uzak. Dog Days adlı devam oyununun aldığı karışık eleştirilere rağmen oyun İngiltere'de satış listelerine bir numaradan girmişti.

Livingstone şöyle diyor "Henüz devam için herhangi bir açıklama yapmadık ama hepimiz biliyoruz ki Kane ve Lynch bir marka değerine sahip iki harikulade karakter. Kane and Lynch 2 insanlar üzerinde farklı bir etki uyandırdı. Ya seviyor ya nefret ediyordunuz. Bazıları sallantılı kameradan hoşnut kaldı, diğerleri de sadece nefret etti. Bazıları karakterleri sevdi, bazıları hiç sevmedi. Yine de ortada sanatsal bir iş ve her dakika süren bir aksiyon vardı. Bence ortada harika  bir oyun vardı ancak insanların oyunu sevememelerini de anlayabiliyorum."

Kane ve Lynch devam edecek mi?
Geliştirici firma IO Interactive'in ise şu aralar Hitman 5 ile ilgili çalıştığı düşünülüyor.
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kane ve Lynch devam edecek mi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×