Kane ve Lynch devam edecek mi?

Burçin Aygün
Burçin Aygün 2.12.2010 - 14:20
Bu hikaye burada bitemez
Eidos başkanı Ian Livingstone'un açıklamasına göre, Kane and Lynch henüz sona ermekten çok uzak. Dog Days adlı devam oyununun aldığı karışık eleştirilere rağmen oyun İngiltere'de satış listelerine bir numaradan girmişti.

Livingstone şöyle diyor "Henüz devam için herhangi bir açıklama yapmadık ama hepimiz biliyoruz ki Kane ve Lynch bir marka değerine sahip iki harikulade karakter. Kane and Lynch 2 insanlar üzerinde farklı bir etki uyandırdı. Ya seviyor ya nefret ediyordunuz. Bazıları sallantılı kameradan hoşnut kaldı, diğerleri de sadece nefret etti. Bazıları karakterleri sevdi, bazıları hiç sevmedi. Yine de ortada sanatsal bir iş ve her dakika süren bir aksiyon vardı. Bence ortada harika  bir oyun vardı ancak insanların oyunu sevememelerini de anlayabiliyorum."

Kane ve Lynch devam edecek mi?
Geliştirici firma IO Interactive'in ise şu aralar Hitman 5 ile ilgili çalıştığı düşünülüyor.
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2021 00:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kane ve Lynch devam edecek mi?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×