Kara Kule filminin süresi hayal kırıklığı yaratabilir

Kara Kule filminin süresi hayal kırıklığı yaratabilir

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 20.07.2017 - 11:28
Yeni videosu yayınlanan Kara Kule filmi ne kadar sürecek?
Stephen King'in en önemli romanlarından biri olan ve yazdığı diğer romanları bir şekilde bu hikayeye bağladığı Kara Kule serisinin filmi için çok kısa bir süre kaldı. Birçok tartışmayı da beraberinde getirmesine rağmen kararlı bir şekilde yoluna devam eden film için yeni bir video ile birlikte süre bilgisi de geldi. Açıkçası filmin süresinin beklediğimden çok daha kısa olduğunu söylemeliyim.

Hikaye olarak ilk kitap dışında diğer kitaplardan da izler taşıyan Kara Kule filminin en büyük tartışma konusu süre olgusuydu. Hikayenin filme nasıl aktarılacağı, filmin hikayeye giriş için ne kadar uygun olabileceği gibi durumlar tartışılırken, resmi olarak açıklanan süre bilgisi filmi bekleyenlerde büyük şaşkınlık yarattı. Çünkü yapılan bu açıklamaya göre Kara Kule filmi sadece 95 dakika uzunluğunda olacak. Açıkçası filmin bu süresinin ne kadar yeterli olacağını bir türlü kestiremiyorum.

Ülkemizde 11 Ağustos 2017'de gösterime girecek olan Kara Kule filminde Idris Elba'yı Silahşör Roland rolünde, Matthew McConaughey'i ise Siyahlı Adam rolünde izleme şansına erişeceğiz. Filmin yeni görüntüler de içeren yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.Bu videoda yapımcıların, Stephen King'in ve oyuncuların film hakkındaki görüşlerine de yer verilmiş.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 23:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
CRX
CRX 22.07.2017 17:37
Hiç değilse MP-5 kullansaydı :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
CRX
CRX 22.07.2017 17:36
Hiç değilse MP-5 kullansaydı :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2017 19:14
Lütfen artık kitaba uygun değil diyip durmayın.Bilmem kaç sayfalık kitabın senaryosunu 2 saatlik filme nasıl sığdırsınlar.Kaldıki adamlar kitaba uyma gibi bi zorunlulukları da yok.Bir film kitaptan alıntıysa anlayınki o film bol aksiyonuyla filmi kotaracaktır.Kitaptan bağımsız olarak izlemelisiniz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2017 10:39
arkadaşlar film zaten en baştan hayal kırıklığı idi ne bekiyorsunuz ki?
!!!SPOILER!!! !!!SPOILER!!! !!!SPOILER!!!
Bildiğim kadarı ile film zaten kitaplardan sonra yeniden başlayan döngüyü anlatacak ve bu döngüde de işte filmde olanlar olmuş olacak. Film tutmayacağı için!?! (umarım) devamı da gelmez
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2017 09:33
Matthew McConaughey ronald rolünde olmalıydı, cast seçimi kitaba uygun değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×