Karşınızda Riot Poice

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Karşınızda Riot Poice
Zono firması PC için hazırladığı yeni aksiyon/stratreji oyunu olan Riot Police hakkında bilgiler verdi. Oyunda amacımız çeşitli isyanları bastırarak başarılı olmaya çalışmak olacak. Oyunda toplam olarak 16 tane isyan olacak ve bunlar ralliler, spor karşılaşmaları ve protestolar gibi olaylar olabilecek. Oyunda emrimizde isyan polisleri, ağır isyan polisleri, enforcer'lar, su püskürtücü tanklar ve buna benzer çeşitli isyan bastırma birimleri olacak. Ayrıca gerektiğinde isyan bastırmada kullanılabilecek silahlara da başvurabileceğiz, barikatlar kurabileceğiz. Oyundaki düşmanlarımız da holiganlar, protestocular, ölümcül militanlar ve asi liderler gibi tipler olacak. Riot Police hakkında daha fazla bilgi edindikçe buralarda yayınlamaya devam edeceğiz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2022 05:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Karşınızda Riot Poice

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×