Karşınızda yeni Hellboy!

Karşınızda yeni Hellboy!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 14.09.2017 - 11:43
David Harbour karşımıza yeni Hellboy olarak çıkıyor.

Yeni Hellboy sonunda görücüye çıktı. Stranger Things'den tanıdığımız David Harbour'ın canlandıracağı Hellboy, bu ay çekimlerine başlamıştı. Önceki iki filmde Hellboy'u canlandıran Ron Perlman'dan sonra rolü üstlenen Harbour, yayınlanan ilk fotoğrafta çok iyi gözüküyor.

Hellboy ortaya çıktı

Lionsgate studios ve Millennium film tarafından çekilecek olan yapımda, Ian McShane (Hellboy'un üvey babası olan Professor Trevor Bruttenholm), Milla Jovovich (The Blood Queen), Sasha Lame (Alice Monaghan), Penelope Mitchell (Witch Ganeida) ve Daniel Dae Kim (Major Ben Daimo) bulunuyor. Game of Thrones'un yönetmeni Neil Marshall'ın yöneteceği Hellboy'un yazarlığını Andrew Cosby üstleniyor.

Yeni Hellboy'umuz David Harbour'un yayınlanan fotoğrafını aşağıdan görebilirsiniz.

Karşınızda yeni Hellboy!
Peki Hellboy Kimdir?
Mike Mignolan tarafından yaratılan Hellboy, Dark Horse Comics'in bir karakteridir. 1993 yılında ortaya çıkan karakter, kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Nazi döneminde Grigori Rasputin tarafından Third Reich ile birlikte dünyaya çağrılmıştır. Ama çocuk Hellboy uzaklarda İngiltere'nin bir kilisesinde yeryüzünde gelmiştir. Orada Amerikalı bir asker grubu ile karşılaşan Hellboy, askerlerin başında bulunan profesör tarafından evlat edilmiştir ve büyütülmüştür. Şeytan Azzael ve cadı Sarah Hughes'ın çocuğu olan Hellboy, isteksiz bir süper kahramandır.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 23:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.09.2017 20:05
darksiders oyunundaki death benzettim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.09.2017 15:59
Bu kırmızı bir harika dostum.I like the new one.It look's so respectful for comics and Ron Pearlman's Hellboy.Waiting like insane:P
Kalan Karakter : 300 Gönder
BatenKaitos
BatenKaitos 14.09.2017 15:16
Gerçekten müthiş görünüyor, ilk seriden sonra o çene yapısına sahip birini bulmadan makyajla, dolguyla o etkiyi veremezler diye korkmuştum açıkçası ama Hellboy'u Hellboy yapan karizmatik surata sahip olabilmiş arkadaş. Merakla bekliyoruz...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.09.2017 14:13
Eski emmi ile yanı kişi değil demi bu? O dede oldu lakin çene vs si ile sağlam duruyordu ve yakışıyordu.. Neyse bunun da gideri var bol steroidli vücut ve rocky den asimetrik çene. On numara :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
kots
kots 14.09.2017 13:14
Süper olmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×