Kasım ayının hayal kırıklıkları; Crysis bekleneni veremedi mi?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 14.07.2010 - 16:36
Kasım ayının hayal kırıklıkları; Crysis bekleneni veremedi mi?

Bir önceki haberde verdiğimiz Kasım ayının en başarılıları başlığına karşılık olarak bu sefer hayal kırıklıklarına yer verildi. NPD'nin yaptığı araştırmaya göre Kasım ayında Amerika'da "Rock Band", "Guitar Hero" karşısında tutunamadı. Çıkmadan önce bir çok tartışmaya konu olan "Manhunt 2", 18,494 adet gibi düşük bir satış yaparak, aslında kendisine gösterilen tepkilerin haklı olduğunu ispatladı. Finalde ise "Crysis" ile "Unreal Tournament 3'ün" kapışması bekleniyordu. Ne yazık ki büyük umutlarla piyasaya sürülen ve kendisinden çok şey beklenen "Crysis", 86,633 adetlik satış rakamıyla istenilen düzeydeki satış rakamlarına ulaşamadı. "Unreal Tournament 3" ise 33,995 ünite satışta kaldı.

Crysis'in başarı ivmesinin yüksek veya düşük olmasına sebep olan en büyük etkenin de kaliteli görüntü alabilmek için ihtiyaç duyduğu oldukça yüksek sistem gereksinimleri olduğu düşünülüyor.

KAYNAK
Kasım ayının hayal kırıklıkları; Crysis bekleneni veremedi mi?
gamasutra.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kasım ayının hayal kırıklıkları; Crysis bekleneni veremedi mi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×