1/2

Kasumi

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Seksi dövüşçüyü mercek altına aldık
Dijital ortamdaki bayanlar her zaman ilgi çekici olmuştur. Bazıları Brooke Burke gibi gerçek kişilerden oluşur, bazıları ise sadece sanal olarak canlandırılmışlardır. Bu karaterler de en bilinen isim Lara Croft’tur. Bir kesim tarafından sadece görünüşüne bakılan bu bayanların, aslında oldukça köklü ve ilginç geçmişleri de bulunuyor. Kendine özgü hayatları, kişilikleri vardır. Özellikle sanal olarak yaratılan kadın kahramanların, arka planda kalan hayat hikayeleri ilgi çekici unsurlara sahip olabiliyor. Profesyonel yazarlar tarafından genel olarak kaleme alınan bu hikayeler, kimi oyuncular için ön planda kalsa da kimilerine gereksiz geliyor. Bayan dövüşçülerinin cüretkarlığı ile oldukça dikkat çeken, Dead or Alive serisi aslen ilgi çekici bir konuya sahip. Karakterlerin bir çoğu genel olarak birbirlerine bağlılar ve belli bir ilişkileri var. Aralarındaki bağlantı oldukça hassas noktalara dayanabiliyor. Serinin en çok bilinen ismi Kasumi, görüntü olarak en çok dikkat çeken kişi olsa da oldukça karmaşık bir geçmişi var.

Ninja sanatı

Kasumi, Ein isimli karakterin kız kardeşi. Ein’nin asıl adı Hayate, fakat kendisi turnuvada Ein takma adını kullanıyor. Hayate, Mugen Tenshin dövüş sanatı okulunu oldukça iyi bir şekilde bitiriyor. İyi bir dövüşçü olmasına rağmen kendini geliştirmeye devam etmek istemektedir. Hayate’nin bir gün başına oldukça kötü bir olay gelir. Almanya’daki bir ormanda tuzağa düşürülür ve sakat bıraklıp ölüme terk edilir. Kasumi bu durumu öğrendiğinde içi büyük bir öfke ve intikam ile kaplanır. Abisi Hayate’nin iyileşmesine karşın, Kasumi sorumlulardan hesap sormak niyetindedir. Bu yüzden o da Mugen Tenshin dövüş sanatları konusunda sıkı bir eğitim almaya başlar. Kendini oldukça geliştirir ve kadın bir ninja olmayı başarır. Gizlilik, yakın dövüş, ninjutsu konularında uzmanlaşır. Yine de okulun kurallarına bağlı kalmaz ve öfkesine yenik düşer. Amacı abisine yapılanlar sonucu, ortaya çıkan kan davasını bitirmek ve yapılanların öcünü almaktır.

Kasumi

Adı: Kasumi

Uyruğu: Japon vatandaşı

Ülkesi: Japonya

Boy ve Kilo: 1,58 boy, 48 Kg

Doğum tarihi: 23 Şubat 19??

Yaş: 20 veya 17

Dövüş stili: Mugen Tenshin Clan Ninjutsu Tenjin Mon Sect

Mesleği: Ninja - Assassin

Hobileri: Falcılık

Vücut ölçüleri: 89 - 54 - 85

Aile bireyleri: Hayate(Ein) abisi, Ayane kız kardeşi

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×