Kate Bishop, Marvel's Avengers için duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.09.2020 - 10:51
Square Enix yayınladığı yeni bir video ile Marvel's Avengers oyununa eklenecek olan Kate Bishop karakterinin duyurusunu gerçekleştirdi.

Cuma günü çıkacak Marvel's Avengers için yeni bir duyuru daha yapıldı ve Kate Bishop karakterinin oyuna ekleneceği açıklandı. Karakter için özel bir video yayınlayan Square Enix, Kate Bishop'un (Hawkeye) oyunun çıkışı ile birlikte indirilebileceğini de açıklamış oldu.

Marvel's Avengers için yeni karakterler geliyor

Oyunda Captain America, Iron Man, Thor, Hulk, Black Widow ve Ms.Marvel gibi karakterler oynanabilir olarak yer alıyor. Daha önce yapılan açıklamalarda ise Playstation konsollarına özel olarak eklenecek Spider-Man dışında tüm sürümlerde geçerli olan Hawkeye duyurusu da yapılmıştı. Bugün ise resmi olarak Kate Bishop'un oyuna ekleneceğini öğrenmiş olduk.

Kendine özel görevleri de beraberinde getirecek olan Kate Bishop, çizgi romanlarda ilk olarak Young Avengers serisi ile ortaya çıkmış olsa da sık sık Clint Barton'ın yardımcısı olarak da bazı serilerde yer aldı. Zaten karakter için yayınlanan videoya baktığımızda Clint'in hikaye açısından oldukça önemli bir yer teşkil ettiğini görüyoruz. Nitekim bildiğimiz Hawkeye karakterinin de oyuna ekleneceği daha önce açıklanmıştı. Yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Kate Bishop ile birlikte daha önce ortaya çıkan sızıntı karakter listesi de aslında doğrulanmaya başladı diyebiliriz. Aşağıdan göz atacağınız ve içerisinde Kate Bishop'un da yer aldığı liste daha önce sızdırılmış ve bu karakterlerin teker teker oyuna ekleneceği iddia edilmişti.

Ant-Man
Black Panther
Captain Marvel
Doctor Strange
Falcon
Kate Bishop (Hawkeye)
Mar-Vell
Mockingbird
Quake
Scarlet Witch
She-Hulk
Vision
War Machine
Wasp
Winter Soldier

Gördüğünüz gibi hem filmlerden hem de çizgi romanlardan aşina olduğumuz birçok karakterin ismi oyun için geçiyor. Crystal Dynamics, yani oyunun yapımcıları daha önce yaptıkları açıklamada Marvel's Avengers oyununun ucu açık bir şekilde devam edeceğini belirtmişti. Yani henüz sonu olmayan oyun gelecek yeni karakterler, görevler ve güncellemeler ile sürekliliğini korumaya çalışacak. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 05:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.09.2020 13:07
Oyunun incelemesi ne zaman gelir
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kate Bishop, Marvel's Avengers için duyuruldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×