Katil bebek Chucky oyun oluyor

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 7.10.2011 - 10:13
Chucky'nin oyunu açıklandı.
TikGames'den yapılan açıklamaya göre firma, Child's Play filmiyle ünlenen katil bebek Chucky'nin oyununu geliştiriyor.

Bir seri katilin ruhunu taşıyan psikopat oyuncak bebek Chucky, özellikle komik gözüken ancak vahşet dolu filmleriyle hatırlanıyor. Chucky'nin haklarını bir video oyunu yapmak için satın alan ilk firma da TikGames.

Katil bebek Chucky oyun oluyor
TikGames'in kurucularından Alex Tikman, konuyla ilgili olarak Chucky hayranlarının bir video oyunu için uzun süredir beklediğini ve kendilerine bu oyunu TikGames'in sunacağını belirtti.

Chucky'nin oyunu PS3, Xbox 360 ve PC platformlarında piyasada olacak. Henüz bir çıkış tarihi ise açıklanmadı.

Yorumlar 26
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 10:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Katil bebek Chucky oyun oluyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×