Kazuma Kujo'dan PlayStation platformuna destek

Uğur Nayır
Uğur Nayır 15.06.2011 - 14:41
Ünlü yapımcının gelecek planları
R-Type Final, Steambot Chronicles, 3D Dot Game Heroes ve Disaster Report serisinden tanıdığımız Kazuma Kujo, bir süre önce bazı nedenlerle Irem'den ayrılmıştı. Granzella Studios'a geçen ünlü yapımcı, Famitsu'da yer alan ayrıntılara göre PS3'e yeni stüdyosuyla destek olacak. Granzella yayınlayacağı ilk oyunu Playstation Home'dan yararlanacak. Kujo'nun planları arasında gelecek sene Android ve PlayStation Vita da var.

Kazuma Kujo'dan PlayStation platformuna destek
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 14:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kazuma Kujo'dan PlayStation platformuna destek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×