Kazunori Yamauchi ile Gran Turismo hakkında...

Ertunga Gündüz
Ertunga Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Kazunori Yamauchi ile Gran Turismo hakkında...

         Similasyon türündeki yarış oyunlarının uzun zamandır en iyisi olarak görülen Gran Tursimo serisinin yaratıcısı Kazunori Yamauchi, Edge'e verdiği röportajda Gran Turismo PSP ve Gran Turismo 5 hakkında konuştu. Yamauchi ilk olarak geciken PSP versiyonu hakkında konuşarak şunları söyledi: "Oyunun PSP versiyonunun geç gelmesinin sebebi, PSP'deki imkanların oldukça kısıtlı olmasından kaynaklanıyor. Konsolun oldukça küçük bir ekranı var, CPU yetersiz, grafik gücü iyi değil ve hafiza kapasitesi konusunda da oldukça zorlandık." dedi. Yamauchi ayrıca, PSP'deki tüm yarış oyunlarını kontrol ettiklerini ve hiç bir yarış oyununun Gran Turismo kadar kaliteli olmadığını gördüklerini de belirtti. Bunun dışında PSP Go'nun oldukça heyecan verici bir konsol olduğunu söyleyen usta yapımcı, GT PSP ve GT5 için beraber kontrol edilebilen arayüz ve garaj da yapmak istediklerini sözlerine ekledi. Yamauchi son olarak, PS3'ün merakla beklenen yapımı Gran Turismo 5'in geliştirme çalışmalarının da harika gittiğini belirtti.

KAYNAK
Kazunori Yamauchi ile Gran Turismo hakkında...
vg247.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 01:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kazunori Yamauchi ile Gran Turismo hakkında...

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×