Kedi gibi sağa sola salça olacağımız oyun: Little Kitty, Big City

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.11.2021 - 15:52
Hayatımıza büyük bir renk katan kediler bir oyunda daha ana karakter olarak karşımıza çıkıyor: Little Kitty, Big City

Little Kitty, Big City haylaz bir kediyi yöneteceğimiz yeni bir oyun. Bir süredir geliştirme aşamasında olan bu oyun için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Videoya baktığımızda hedefimiz belli olsa da tıpkı bir kedi gibi bu hedefe gitmektense sağa sola salça olmaya çalışacağız gibi duruyor. Açıkçası oyunun şirin yapısına ve genel hatlarına bayıldığımı söylemeliyim.

Kedi gibi sağa sola salça olacağımız oyun: Little Kitty, Big City

Kedi gibi sağa sola salça olacağımız oyun: Little Kitty, Big City

Daha önce yine bir kediyi kontrol ettiğimiz Stray isimli oyunla karşılaşmıştık. Stray konu olarak kendisini daha ciddiye alan fakat bir kediyi yönettiğimiz için yine şirin gözüken bir oyun izlenimini veriyordu. Little Kitty, Big City ise tam anlamıyla sağa sola bulaşık olacağımız, bir kedi gibi ortalığı karıştıracağımız bir oyun izlenimi veriyor. Ben oyunun videosunu ve genel yapısını Untitled Goose Game'e benzettim. Fakat oyun alanı, animasyonlar ve genel yapısı ile bu oyundan çok daha geniş bir oyun olacağını da görüyoruz.

Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil. Zaten Steam sayfasına baktığımızda da kedilerin deadline'ı olmaz diye bu konuya esprili bir şekilde yaklaşmışlar. Görsel yönü ve eğlenceli yapısıyla dikkat çeken oyunun bu yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2021 07:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kedi gibi sağa sola salça olacağımız oyun: Little Kitty, Big City

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×