Kendi Legendary'nizi dizayn edin!

Kendi Legendary'nizi dizayn edin!

Can Arabacı
Can Arabacı 25.12.2013 - 11:35
Blizzard'ın oyunculara yaptırdığı Legendary son şeklini alıyor...
 Oyun firmalarının oyuncularıyla sürekli dirsek temasında olmasını hep takdir etmişimdir. Bolca eleştirilen Diablo III'ün ek pakedi Reaper of Souls için oyuncuların fikrini sıkça alan Blizzard, işi bir adım daha öteye götürerek yeni tasarlanacak Legendary bir silahın konseptini, ismini ve cismini oyuncuların seçeceğini söylemişti. O zamandan beri silahın ana hatları büyük ölçüde ortaya çıktı. Yapılan oylamalarda öncelikle tek elli bir kılıç olmasına karar verilen silahın daha sonra ise teması seçildi. Caldeum, Westmarch, Diablo gibi temalara fark atarak %37'lik bir oyla seçilen tema ise Mephisto oldu. Üçüncü aşamada ilk konsept tasarımı yayınlanan silah şöyle bir şeydi:

Kendi Legendary'nizi dizayn edin!
Oldukça havalı ve şekilli olan kılıç, oyuncuların geri bildirimleri doğrultusunda son halini almaya biraz daha yaklaştı. Silahın boynuzlarının Mephisto'nun boynuzlarının orijinal şekline yaklaştırılmasını, yalım kısmının biraz daha inceltilmesini ve omurgayı andıracak şekilde tasarlanmasını tavsiye eden oyuncular, silahın sapına zincir eklenmesini de önermişti. Ortaya çıkan sonucu Blizzard bu sabah paylaştı ve ne yalan söyleyeyim, oyunda bu kılıcı bulmak için şimdiden sabırsızlanıyorum. İşte karşınızda oyuncular ve Blizzard'ın ortaklaşa ortaya çıkarttığı kılıç:

Kendi Legendary'nizi dizayn edin!
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2020 16:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×