Kendi uzay geminizi tasarlamak ister misiniz?

Kendi uzay geminizi tasarlamak ister misiniz?

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 3.03.2015 - 10:10
Kerbal gemileriniz gerçeğe dönüşüyor
Kerbal Space Program'i bilenler bilir, bilmeyenler için kısaca belirtelim, Kerbal kendi uzay gemilerinizi tasarlayıp güneş sisteminde keşfe çıkabileceğiniz devasa bir uzay simulasyonu, oyun o kadar gerçekçi ki, NASA oyunun resmi partneri olmayı kabul etmiş. Hatta NASA mühendislerinden biri onca yıllık NASA çalışanı olduğunu belirterek, Kerbal Space Program'ın astrofizik açısından kendisini NASA'dan daha çok geliştirdiğini söylemişti.

Kerbal Space Program yazının başında da belirttiğimiz gibi kendi geminizi tasarlamanıza imkan veriyor. Öyle ki koca gemiyi LEGO'lar gibi parça parça birleştirmek ve ağırlık, güç hesapları yapmak zorundasınız. EUCL3D sitesi ise yapmış olduğunuz tasarımları gerçeği dönüştürmeyi vaat ediyor. Yaptığınız tasarımı şuradan EUCL3D'ye göndererek geminizin 3 Boyutlu baskısını satın alabilirsiniz.

Kendi uzay geminizi tasarlamak ister misiniz?
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 03:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×