Kerbal Space Program 2 duyuruldu

Kerbal Space Program 2 duyuruldu

Furkan Güler
Furkan Güler 20.08.2019 - 15:40
Yeni oyun daha detaylı mekanikler içerecek.

2011 yılında çıkan ve uzay temasını daha realistik bir şekilde oyunculara sunan Kerbal Space Program oyununun devamı, Gamescom 2019 fuarında duyuruldu. Viral bir şekilde PC oyuncuları arasında ünlü olan yapım, uzay mekiği geliştirmeyi, mekik fırlatma, indirme ve daha birçok özelliği gerçekçi bir şekilde içerisinde barındırıyordu. Oynanış anlamında karmaşık olan yapım, öğrenildikten sonra oynayanına keyifli saatler yaşatıyordu. Belirtilenlere göre yeni oyunda koloni kurma sistemi bulunacak. Oyunun oynanış mekaniklerini bir sonraki seviyeye taşıyacağı söylenen devam oyunu, Kerbal astronotlarını yine tehlikeli görevlere sokacak.

Kerbal Space Program 2 duyuruldu

Diğer bir yandan yayınlanan fragmana baktığımızda oyunun kalite anlamında da artık bağımsız kafasından çıktığını görüyoruz. AAA simülayon oyunlarla yarışır derecede bir fragman hazırlayan Squad ekibi, 2020 yılında oyunu piyasaya sürecek. Kendine büyük bir kemik kitle edinen Kerbal Space Program, yeni oyununda daha fazla fizik mekaniği sunacak. Oyunun matematiksel ve geometri tarafının üstüne bu kez daha da düşen geliştiriciler, fizik kanunlarıyla oyuncuları canından bezdirebilir. Ancak fırlattığınız roketin yörüngeye başarıyla girmesinin verdiği mutluluk, bu sıkıntılara değecektir.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 18:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.08.2019 03:40
Heyecanla bekliyoruz...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2019 15:55
yine uykusuz geceler bizi bekliyor demek :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×