Kerbal Space Program'ın yeni ek paketi duyuruldu

Kerbal Space Program'ın yeni ek paketi duyuruldu

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 20.03.2017 - 14:56
Tarihi yeniden yazacağız
Simülasyon dünyasının en eğitici üyelerinden biri olan ve Steam incelemelerinde %97 gibi inanılmaz bir olumlu yorum oranı tutturan Kerbal Space Program, bizleri küçükken hayalini kurduğumuz Astronot olma yolunda eğlenceli bir yola sokuyor. Gerçekçi uçuş fizikleri ve keşif olanakları ile hem eğtici hem de eğlendirici bir yapıda hazırlanan simülasyon, yapılan güncellemeler ile de gelişmeye devam ediyor.

Kerbal Space Program'ın yeni ek paketi duyuruldu
Bugün ise Kerbal Space Program'ın geliştiricisi Squad tarafından yapılan açıklama ile yapımın yeni eklenti paketi gün yüzüne çıktı. Making History ismi ile duyurulan yeni eklenti paketinin iki ana özelliği bulunacak. Biri çok basit bir arayüz ile kendi görevlerimizi hazırlayacağımız araç olacakken, diğeri Amerikan ve Sovyet Uzay görevlerinin Kerbal çatısı ile yeniden canlandırmasını içerecek. Bu sayede Apollo görevleri, ilk insanlı uzay uçuşu gibi tarihi olayları yeniden yaşayacağımız Eklenti paketi, önümüzdeki aylarda yayımlanacak. Ayrıca eklenti paketinin Kerbal Space Program'ı bu ay sonuna kadar satın alan oyuncular için ücretsiz olarak dağıtılacağının da altını çizelim.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 00:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rahro Uth
Rahro Uth 20.03.2017 15:58
Zaten reddit'te milletin yaptığı şeyleri önümüze getirecekler ha?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×