Kerimcan Durmaz'ın hayatı bu sefer internet dizisi oldu

Kerimcan Durmaz'ın hayatı bu sefer internet dizisi oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 21.04.2018 - 00:34
Ünlü fenomen bu sefer dizilere el attı.

İlk olarak Twitch'te, House of Gamers ile başarılı bir projenin altına imzasını atan CC Media, yeni projesinin detaylarını açıkladı. The Big 4 adını alan yeni internet dizisi, DJ olan Kerimcan Durmaz ve arkadaşları Caner Çalışır, Selin Ciğerci ve Samet Liçina'nın günlük yaşamlarını anlatacak. Sosyal medyada büyük ses getirmesi beklenen dizinin çekimlerinin nasıl olacağı belli değil. Takipçilerinin merak ettiği Kerimcan Durmaz'ın günlük hayatından kesintiler, takipçilerine bu dizi aracılığı ile ulaşacak. Reality Show formatında olması planlanan dizi, Amerika Birleşik Devletleri'nde 8 senedir yayında olan Keeping Up With The Kardashians'a benzetilecek.

Kerimcan Durmaz'ın hayatı internet dizisi oluyor

Keeping Up With The Kardashians, her bir bölümü ile minimum 5 milyon tekil izleyiciye ulaşan başarılı bir yapım olarak hayatına devam ediyor. Ancak The Big 4'un bu başarıyı yakalayıp yakalayamayacağı henüz belli değil. Bu kadar büyük bütçeli olup ve sadece internet üzerinde bir reality show olan The Big 4, bu konuda da bir ilke imza atmış durumda. İlk sezon için 10 bölüm çekme kararı alan CC Media, ilk bölümü bugün yayınladı

Yorumlar 26
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 12:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2018 16:19
Modellerin bütün derinliği "kıyafet" moda vs vs aghahalsdkjalsji.

Yaşamlar düşünün ki olay komple "kıyafet" vs olsun, abi çok rica ediyorum doğal seleksiyonla elenip gidin zaman içinde.

:D
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2018 04:04
Yalnız doğal seleksiyonla elenenler sizi gibi çağ dışı homofobikler olacak, üzgünüm.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2018 00:12
bune lan böyle,ya eşcinseldir bizi ilgilendirmez yada adam gibi adamsındır,bu ne böyle oğlum,erkek gibi görünüp kadın gibi davranıp,o şekilde giyinip bakım yapmak ne demek,dünyadaki derin lobimidir ne zıkkımdır bunların türkiye ayağımısınız lan siz ? toplumu mahvettiniz,ne laiksiniz ne muhafazakar
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2018 04:00
Toplumu mahvedenler din tüccarları, tecavüzcüler, hırsızlar filan değil feminen eşcinseller evet, sen de haklısın. Beyninizle bir tarafınız cidden yer değiştirmiş sizin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2018 16:21
Sorun şurada ayrıca cinsel yönelim anlamında. Ulan bize ne? Ne halt yiyorsan ye, eşcinsellik vurgusu üzerinden kariyer yapmanın karşılığı nedir arkadaşım?

Seksist'in önde gidenleri kendileri bunlar gibi tiplerin, millete bik bik ederler, paraya çevirmeye çalışıyorsunuz cinsel eğilimlerinizi.
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2018 03:56
Evet işte, sana ne bundan? Bütün mesele bu değil mi zaten? Maço ve kıro tiplerin erkekliklerini pazarlayarak para kazanması sizi rahatsız etmezken eşcinselliği üzerinden kazananlar neden rahatsız ediyor sorusu bence her şeyi açıklıyor ama ona da bir inkar yolu bulursunuz siz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2018 16:27
Eşcinselliğin inatla son derece normal bir durum olduğunu müzik dünyasında, sinemada, medyada, sosyal medyada vurgulaya vurgulaya bir hal oldular yıllardır.

Yahu normal olsa neden insanların büyük bir kısmı yine de hiç olmadı mesafeli duruyor arkadaşım dünyada?
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2018 03:50
O insanların sorunu, eşcinsellerin değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2018 16:38
Futbolculara, mankenlere boş beleş popçulara vs verilen anlamsız ötesi değer de aynı şey. Neye ne katkıları var bu insanların da bu cehaletleri, boşlukları ile ülke gündeminin vazgeçilmezleri olurlar daima?

Saçmalık. Baştan aşağı pespayelik akıyor her yerden.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×