KFC'nin Albay'ı bu sefer güreşçi oluyor

KFC'nin Albay'ı bu sefer güreşçi oluyor

Furkan Güler
Furkan Güler 10.10.2017 - 10:46
Hemde resmi olarak

Fast Food sektörünün en büyük markalarından bir tanesi olan Kentucky Fried Chicken'ın (KFC) logosu ve kurucusu olan Albay Harland Sanders'ı WWE 2K18'te oynayabileceğiz. Daha öncesinde çeşitli oyun modları ile video oyun dünyasına aktarılan Albay Sanders, bu sefer WWE 2K18'te güreşçi olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca Albay Sanders'ın bu sefer mod olarak değil, oyun geliştiricileri tarafından resmi bir şekilde oyuna eklendiğini belirtelim. WWE Superstar kategorisinde olan Albay Sanders'ın bitirici hareketleri bakalım neler olacak?

KFC'nin Albay'ı bu sefer güreşçi oluyor

Kentucky Fried Chicken'ın sevilen yüzü Albay Harland Sanders artık güreşçi oldu

WWE serisinde bu tip ilginç karakterlerin eklenmesine pek yabancı değiliz. Hatırlayacağınız üzere WWE 2K16'da da Terminator karakteri oyuna eklenmişti. Diğer bir yandan Yeni oyunu ile grafik kalitesini daha da ileriye taşıyacak olan WWE 2K serisi, WWE 2K18 ile beraber daha fazla emekli güreşçiyi kadrosunda bulunduracak. Konsolların gücünü sonuna kadar kullanan yeni oyun, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunun yanında Nintendo Switch'e de çıkıyor. 13 Ekim tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak oyunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 01:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×