Killer is Dead ücretsiz oldu!

Killer is Dead ücretsiz oldu!

Furkan Güler
Furkan Güler 17.11.2017 - 11:47
Oyunu hemen kütüphanenize ekleyin!

Humble Bundle sayesinde yüzlerce oyuncu muhtemelen Steam kütüphanesini ücretsiz oyunlar ile doldurmuştur. Belirli aralıklar ile yaptığı güzel indirimler verdiği ücretsiz oyunlar sayesinde takipçi kazanan Humble Bundle, bu sefer Killer is Dead - Nightmare Edition'ı ücretsiz dağıtıyor. PC platformunda oynanabilir en iyi hack 'n' slash oyunlarından bir tanesi olarak gösterilen Killer is Dead'i ücretsiz bir şekilde kütüphanenize eklemek için iki gününüz var. Hali hazırda daha öncesinde fiyatı düşük seviyede tutulan oyunun bu sefer ücretsiz verilmesi oldukça güzel bir haber oldu.

Killer is Dead - Nightmare Edition ücretsiz oldu

Grasshopper Manufacture tarafından geliştirilen oyun, Deep Silver tarafından dağıtılmıştı. İlk olarak sadece PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarına Ağustos 2013'te çıkan oyun, Mayıs 2014'te Nightmare Edition adı altında PC için çıkmıştı. Ayrıca yakın bir zamanda IGN tarafından satın alınan Humble Bundle'ın işleyişinde herhangi bir sorun olmadığı da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Bazı oyuncular satın alımdan sonra Humble Bundle'ın daha fazla kar olacağından korkuyordu. Ancak sistemin güzel bir şekilde oyuncu dostu olarak işlediği her halinden belli oluyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 04:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.11.2017 01:43
Biz enayi miyiz de para verip aldık? Hemde 1 dolar hı? Ama Grasshopper logosu harika ya. Kaç tane modda kullandım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.11.2017 16:14
seni seviyorum lan humble
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×