Killmonger'ı Black Panther'e filmde meydan okurken izleyin

Killmonger'ı Black Panther'e filmde meydan okurken izleyin

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 7.02.2018 - 17:00
Marvel'dan bir Black Panther klibi daha geldi

Black Panther'in filmdeki rakibi Killmonger'ın  kendisine meydan okuduğu bir klip Ellen Show'da yayınlandı. Michael B. Jordan tarafından canlandırılan Erik Killmonger, Marvel evreninin en başarılı kötü adamı olarak görülüyor. Bakalım, haftaya vizyona girecek olan filmde Killmonger nasıl bir izlenim bırakacak. Black Panther, 16 Şubat'ta sinemalarda.

Killmonger'ı Black Panther'e meydan okurken izleyin

Black Panther kimdir?

T'Challa (Black Panther) bir Afrika ülkesi olan Wakanda'nın kralı T'Chaka'nın oğludur. Wakanda'nın ekonomisindeki en büyük avantaj çok nadir bulunan özel bir metal biçimi olan "vibranyum" çıkartılan madenlerdir. Babası vibranyum madenlerini ele geçirmeye çalışan Ulysses Klaw tarafından öldürülünce T'Challa intikam almaya yemin etti ve madenlere yapılan saldırıyı engellemeyi başardı.

Avrupa ve Amerika'daki en iyi okullarda okuyarak eğitimini tamamlayan T'Challa babasının tahtını teslim almak için geri döndü. Dövüş ve avcılık konusunda sınavlardan geçerek fiziksel yeteneklerini ispatlamayı başardı. Wakanda'nın panter tanrısı olan Black Panther ünvanını aldı. T'Challa'nın yönetimindeki Wakanda modern ve yüksek teknolojiye sahip, fakat Afrika geleneklerine de sıkı sıkıya bağlı bir ülke oldu. T'Challa kendisine yakıştırılan Black Panther adıyla ülkesinin en iyi savaşçılarını yönetip iç ve dış tehditlere karşı ülkesini korudu. Bu sırada Fantastik Dörtlü ve Kaptan Amerika gibi dostlar edindi.

T'Challa, Wakanda ile bağlantılı bir cinayeti araştırmak için New York'a gitti. Yokluğu sırasında Wakanda'da çıkan sivil savaş ve politik yozlaşma yüzünden tahtını kaybetti. Ülkesine geri dönmeyip ABD'de kalan T'Challa kendisine yeni bir kimlik edindi ve Black Panther olarak maceralarına da devam etti.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2021 16:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2018 23:52
marvel şu hype ı sıcak tutacağım diye bütün filmi izlettirmese bize güzel olacak gotg2 ne güzeldi bu konuda film hakkında bir fikrimiz vardı ama sürekli aynı görüntüler paylaşıldığı için hiç bir şeyde görmemiştik
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2018 20:58
Filmin cikmasina gerek yok artik, izlemis kadar olduk sagolsun...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×