Killzone 1'in HD versiyonunu PS3'e ister miydiniz?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 29.06.2010 - 12:34
Bunu düşününler, Guerilla'ya başvuruyor
Yıllar önce PS2 konsolu için hazırlanan ilk Killzone oyunu, pek başarılı değildi, ama akıllarda yer etmişe benziyor. İki numaralı yapımla ön plana çıkan seri, şimdi de üçüncü oyununu bekliyor.

Killzone 1'in HD versiyonunu PS3'e ister miydiniz?
Oyunun hayranları firmanın Twitter sayfasında, ilk Killzone'un yeni hazırlanmış ve HD olan bir versiyonunun PS3'e gelip - gelmeyeceğini sormuş. Olumlu bir yanıt ise, tabii ki yok. Zira Guerilla Games, şu sıra Killzone 3 üzerinde çalışıyor.

Hatırlarsanız Sony, God of War 3'ün çıkmasından önce ilk iki oyunu yeniden makyajlayarak PS3'e taşımıştı.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 19:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Killzone 1'in HD versiyonunu PS3'e ister miydiniz?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×