Killzone 3 için iki adet özel paket

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 1.12.2010 - 14:53
Hangisini alsak?
Büyük oyunların büyük sayıda hayranları olur. Firmalar da önemli oyunlarının çıkışlarında koleksiyonellik paketlerini duyururlar. Sizlere dün akşam verdiğimiz haberde Deus Ex: Human Revolution için çıkacak paketten söz etmiştik.


Killzone 3 için iki adet özel paket

2011 yılında Sony'nin en büyük kozlarından olan Killzone 3 için iki adet özel sürüm duyuruldu. İlk paketin ismi Killzone 3 Collector's Edition. Bu sürümde bütün silahlara ve yeteneklere ilk 24 saatlik multiplayer oyununda sahip olabileceğiz. (Otomatik olarak silah ve yetenekleriniz 24 saat sonunda açılacak), ilk 24 saatlik oyun esnasında daha hızlı deneyim puanı kazanacağız, 3 adet istediğimiz silahı veya yeteneği açma hakkı verilecek, Retro Map Pack isimli harita paketi, özel Killzone 3 dinamik teması ve oyunun müziklerinin olduğu bir cd bulunacak. İkinci pakette ise Collector's Edition paketindekilere ek olarak 1 adet Helghast askerinin miğferi, nişancı figürü ve 100 sayfalık bir sanat kitabı bulunacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 19:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Killzone 3 için iki adet özel paket

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×