Killzone 3 için iki adet özel paket

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 1.12.2010 - 14:53
Hangisini alsak?
Büyük oyunların büyük sayıda hayranları olur. Firmalar da önemli oyunlarının çıkışlarında koleksiyonellik paketlerini duyururlar. Sizlere dün akşam verdiğimiz haberde Deus Ex: Human Revolution için çıkacak paketten söz etmiştik.


Killzone 3 için iki adet özel paket

2011 yılında Sony'nin en büyük kozlarından olan Killzone 3 için iki adet özel sürüm duyuruldu. İlk paketin ismi Killzone 3 Collector's Edition. Bu sürümde bütün silahlara ve yeteneklere ilk 24 saatlik multiplayer oyununda sahip olabileceğiz. (Otomatik olarak silah ve yetenekleriniz 24 saat sonunda açılacak), ilk 24 saatlik oyun esnasında daha hızlı deneyim puanı kazanacağız, 3 adet istediğimiz silahı veya yeteneği açma hakkı verilecek, Retro Map Pack isimli harita paketi, özel Killzone 3 dinamik teması ve oyunun müziklerinin olduğu bir cd bulunacak. İkinci pakette ise Collector's Edition paketindekilere ek olarak 1 adet Helghast askerinin miğferi, nişancı figürü ve 100 sayfalık bir sanat kitabı bulunacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Killzone 3 için iki adet özel paket

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×