Killzone 3'te Helghast'ları tanıyacağız

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.10.2010 - 10:37
Daha fazla çeşitlilik, daha fazla detay
Guerilla Games tarafından PS3 platformuna özel olarak geliştirilen FPS oyunu Killzone 3, 22 Şubat'ta Amerika'da raflarda olacak. PS Move ve 3D teknolojilerine de destek verecek olan yapımın Avrupa tarihi ise henüz belli değil.

Killzone 3'te Helghast'ları tanıyacağız
Oyun hakkında yeni açıklamalarda bulunan yapımcılar, Killzone 3'ün daha fazla hikâye odaklı olarak geliştirildiğini belirtiliyor. Bu zaten bilinen bir konuydu, ancak detaya da giren yetkililer, "insanların Helghast'ları, yaşayış biçimlerini ve kültürlerini merak ettiklerini, dolayısıyla da Killzone 3'te bu gibi detayların fazlasıyla işleneceğini" belirtti.

Gamepad'in oyunla olan uyumu konusunda da sıkıntı yaşanmayacağını belirten Guerilla yetkilileri, ayrıca mekânlar konusunda da çeşitlilikten söz ediyor. Nükleer çöller, uzay ve buzullarla kaplı ormanlar gibi birçok farklı yer göreceğiz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2021 04:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Killzone 3'te Helghast'ları tanıyacağız

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×