Killzone 3'te Helghast'ları tanıyacağız

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.10.2010 - 10:37
Daha fazla çeşitlilik, daha fazla detay
Guerilla Games tarafından PS3 platformuna özel olarak geliştirilen FPS oyunu Killzone 3, 22 Şubat'ta Amerika'da raflarda olacak. PS Move ve 3D teknolojilerine de destek verecek olan yapımın Avrupa tarihi ise henüz belli değil.

Killzone 3'te Helghast'ları tanıyacağız
Oyun hakkında yeni açıklamalarda bulunan yapımcılar, Killzone 3'ün daha fazla hikâye odaklı olarak geliştirildiğini belirtiliyor. Bu zaten bilinen bir konuydu, ancak detaya da giren yetkililer, "insanların Helghast'ları, yaşayış biçimlerini ve kültürlerini merak ettiklerini, dolayısıyla da Killzone 3'te bu gibi detayların fazlasıyla işleneceğini" belirtti.

Gamepad'in oyunla olan uyumu konusunda da sıkıntı yaşanmayacağını belirten Guerilla yetkilileri, ayrıca mekânlar konusunda da çeşitlilikten söz ediyor. Nükleer çöller, uzay ve buzullarla kaplı ormanlar gibi birçok farklı yer göreceğiz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Killzone 3'te Helghast'ları tanıyacağız

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×