1/6

Killzone 3'ten yeni ekran görüntüleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.07.2010 - 09:36
Bu oyun, sadece PS3'te!
Killzone 3'ten yeni ekran görüntüleri
Guerilla Games tarafından geliştirilen FPS oyunu Killzone 3 için etkileyici yeni ekran görüntüleri yayımlandı. Sadece PS3 konsolu için çıkacak olan yapım, Sony'nin Move teknolojisine ve ayrıca 3 boyut teknolojisine de destek verecek. Çıkış tarihi ise, şimdilik şubat olarak görünüyor. Ekran görüntüleri için sayfaları izleyin -->

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×