Killzone 3'ün Move'lu yeni videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.09.2010 - 00:47
Elinde tuttuğun oyuncak değil, silah
Guerilla Games tarafından geliştirilen FPS oyunu Killzone 3'ün PAX fuarından yeni bir oynanış videosu geldi. Fuarda oynanabilir demosu bulunan yapım, bilindiği gibi Sony'nin Move teknolojisine de destek veriyor ve bu videoda da Move deneyimi gösteriliyor.

Killzone 3'ün Move'lu yeni videosu
Bunun yanında 3D'ye de destek verecek olan Killzone 3, iki numaralı yapımın sonrasında, Hellghast'lar arasında kalan kahramanlarımızın kaçış mücadelesini konu alıyor. Yeni yapımda özellikle belirli düzeyde havada hareket edebilmemize olanak sağlayan Jet Pack dikkat çekiyor.

Killzone 3, PS3 için 22 Şubat'ta raflarda olacak. İyi seyirler.

    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Killzone 3'ün Move'lu yeni videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×