Killzone bitti, sıra Crysis'e geldi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Killzone bitti, sıra Crysis'e geldi
Xbox ve Xbox 360 konsollarının en başarılı FPS oyunu (konsola özel) Halo, rakipleri için ciddi bir rakip olarak görülmeye devam ediyor. Hatırlarsanız Killzone 2 henüz çıkmadan önce hakkında "Halo-Killer" olarak söz ediliyor, büyük başarılar elde edeceği öne sürülüyordu. Şimdi ise sıra Crysis 2'de. EA Games, Crysis 2'nin Halo'yu deyim yerindeyse "öldüreceğini" iddia ediyor. Halo 3'ün sadece X360'da 10 milyondan fazla satıldığını ve hâlâ Xbox Live'ın en çok oynanan 2. oyunu olduğunu göz önüne alırsak, Crysis 2'nin işi çok zor.

Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 18:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Killzone bitti, sıra Crysis'e geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×