Killzone: SF'in hikâyesi ne kadar sürecek?

Killzone: SF'in hikâyesi ne kadar sürecek?

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 26.10.2013 - 17:16
Paranızın karşılığını veriyor mu?
Pek çok oyunun hikâye modunun uzunluğu bizler için gayet önemli bir konu. Amerikalı veya Japon bir oyuncu bütçesinden çok eksiltmeden aldığı bir oyunu 4 saatte bitince üzülmeyebilir, ama bizim gibi bir oyunun asgari ücretin neredeyse beşte biri olduğu bir yerde bir oyunu aldık mı suyunu çıkartabiliyor olmamız lazım. PS4'ün en merakla beklenen çıkış oyunu Killzone: Shadow Fall'ın uzunluğunu da bu yüzden öğrendiğimize memnun olduk. Oyunun yönetmeni Steven ter Heide'nin Twitter'da yaptığı açıklamaya göre oyun "10 saatin bir hayli üstünde" sürecek. Ayrıca hikâye modunun 30 FPS'nin üstünde olacağını ve FPS seviyesinin pek çok konsol oyununun aksine kilitli olmayacağını da öğrenmiş olduk sayesinde. Ne diyorsunuz, multiplayer'ı da düşününce paranın hakkını verecek bir hikâye uzunluğu mu?

Killzone: SF'in hikâyesi ne kadar sürecek?
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 23:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×