Killzone'nun yapımcılarından PSP'ye oyun

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Killzone'nun yapımcılarından PSP'ye oyun
Killzone'nun yapımcısı Guerrilla firması PSP için bir oyun hazırlamakta olduklarını söylediler. FPS kamera açısından oynanacak olan yapım, Killzone'nun evreninde geçecek. Şimdilik bu kadar açıklama yapan firma ileriki günlerde daha fazla detay ile karşımıza geleceklerini söyledi. Guerrilla, Killzone'u ayrıca PS3 içinde hazırlıyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 01:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Killzone'nun yapımcılarından PSP'ye oyun

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×