Kim Jong Un'un savaş planı uydular sayesinde deşifre oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 8.02.2018 - 10:48
Kuzey Kore her an savaş başlatabilir.

Amerika Birleşik Devleti Başkanı Donald Trump ile girdiği polemik ile gündeme gelen Kuzey Kore Başkanı Kim Jong - Un'un gizli planı uydu fotoğrafları ile deşifre oldu. Güney Kore sınırına fazlasıyla yakın bir bölgede kurulan Yongbong - Ni askeri tesislerinin üzerinde duran uydunun gönderdiği fotoğrafta, Kim Jong - Un'un ilgili bölgeyi yeniden sürpriz bir şekilde yeniden saldırı için dizayn ettiği görülüyor.

Kim Jong Un savaş planı açığa çıktı

İngiliz basınının açıkladığı bilgilere göre bölgenin, Kuzey Kore Ordusu'na ev sahipliği yaptığı ve yaklaşık yarım saat içerisinde Güney Kore'ye intikal etme potansiyelinin olduğu belirtiliyor. Diğer bir yandan bu durumun ilk olarak uydu fotoğrafları sayesinde ortaya çıkmadığını belirtelim. Komünist Parti'nin kontrol altında yönetilen ve dış dünya ile bağlantı kurmayan Kuzey Kore'nin bu bölgesi daha önce de uydular tarafından fotoğraflanmıştı. Kim Jong - Un'un özel hayatının geçtiği bu bölgeye "gizli cennet" adı veriliyor. İlgili bölge 2013 yılında Kuzey Kore liderinin NBA yıldızı Dennis Rodman'ı davet etmesi üzerine ortaya çıkmıştı. Bir adet su parkına ev sahipliği yapan tesiste, voleybol, basketbol ve futbol sahaları da bulunuyor. 

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2021 22:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.02.2018 14:52
Neden yorumumu yayınlamıyorsun Furkan?
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2018 12:11
Halkı ser sefil yoldan parktan ot toplayıp kaynatıp yiyor. Kendisi tüm amerikano işi şeyleri yaptırmış cennetine. Şu sincap bile ülke yönetiyorsa her şeyin şans olduğunda gönülden inanıyorum artık..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2018 11:53
Ooo Kim Yung Amca fazla MGS oynamış herhalde Gizli Cennet falan yakışır Amcama helal olsun.
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2018 23:31
hahzhahahzazahaha :D adam kendini Big Boss zannetmiş !
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2018 11:58
korku politikası,çinin izni olmadan kuzey kore hiçbir şey yapamaz,tıpkı israilin abd olmadan hiçbişey yapamayacağı gibi,ABD ye savaş ilan etmek batıya hatta arap ülkelerine savaş etmek demek şuan,zira kk kendi başına balistik füze denediği için bile şanslı bir durumda,he keşke olsa birazda abd ölse
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kim Jong Un'un savaş planı uydular sayesinde deşifre oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×