Kinect ile oyun nasıl oynanır?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Microsoft'un hareket algılayıc
Microsoft'un hareket algılayıcı sistemi Kinect, uzun süredir merakla bekleniyordu. Hâlâ daha bekleniyor, ancak E3 fuarında en azından bir takım oynanış videoları geldi ve kafalardaki soru işaretleri de birer birer kalkmaya başladı. İlk etapta 15 oyunun hazırlanacağı Kinect için bir video daha yayımlandı. Bu videoda da bazı casual oyunların nasıl oynanıldığına dair görüntüler yer alıyor.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 01:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kinect ile oyun nasıl oynanır?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×