Kinect, TGS'de patlayacak

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 13.09.2010 - 10:36
Microsoft, Kinect'le ilgili büyük haberlerin açıklanacağını söylüyor.
Microsoft'tan Major Nelson, podcast'inin son bölümünde, bu hafta düzenlenecek Tokyo Game Show'da Kinect'le ilgili büyük haberlerin açıklanacağını söyledi.

Kinect, TGS'de patlayacak
Bu hafta Tokyo'da düzenlenen şovda Microsoft'tan Oyun Stüdyoları başkanı Phil Spencer ve Xbox Japonya şefi Takashi Sensui konuşacak.

Microsoft geçtiğimiz hafta açıkladığı 250 GB'lık Xbox 360 paketiyle birlikte, Tokyo Game Show'da büyük açıklamalar yapılacağını da söylemişti.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 09:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kinect, TGS'de patlayacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×