Kinect ve Move patlama yapacak

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 2.12.2010 - 15:45
Analizler öyle söylüyor
Sizlere daha önceki haberlerde Kinect ve Move'un yüksek satışlarından bahsetmiştik. İster Kinect olsun ister Playstation Move olsun insanlar hareket algılamalı kontrolleri seviyor.

   
Kinect ve Move patlama yapacak
 
Kinect ve Move patlama yapacak
  

Sektörün ünlü analistlerinden Michael Pachter'a göre bu yıl sonunda Kinect ve Move satışları 8 milyonu bulacak. Araştırmaya göre 2011 yılı sonunda ise toplam satışın 25 milyonu bulması bekleniyor. Ayrıca Kinect'in yüksek fiyatı ve Move'dan daha sonra çıkmasına rağmen Microsoft'un resmen duyurduğu 2.5 milyonluk yüksek satışın sürpriz olduğunu belitti.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kinect ve Move patlama yapacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×