Kinect'i bilgisayara bağlamak

Erkut Köse
Erkut Köse 12.11.2010 - 18:17
Dünyaca ünlü teknoloji bilgisayarda
Geçen hafta itibariyle piyayasaya sürülen ve iyi bir satış rakamı yakalayan yeni hareket algılama teknolojisi Kinect, bilgisayara uyarlandı. Bir hacker, Kinect'i bilgisayara uyumlu hale getirdi ve bununla ilgili bir video yayımladı.

Konu hakkında "Şimdilik küçük bir resim düzenleme programı yaptım, artık diğer insanlar daha ilginç programlar yaratabilirler" dedi. Microsoft cephesinden gelen açıklamada ise "Birileri Kinect sistemini başka sistemler üstünde çalıştırmak için driverlar geliştirmiş. Kinect Xbox360 sistemi için üretilen bir sistemdir ve diğer sistemler için destek vermemekteyiz" diyerek bilgisayarda kullanılmasını tavsiye etmediklerini belirtti.

Kinect'in bilgisayarda nasıl çalıştığını görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için tıklayın.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 04:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kinect'i bilgisayara bağlamak

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×