Kinect'in Windows versiyonuna gayri resmi tarih geldi

Kinect'in Windows versiyonuna gayri resmi tarih geldi

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 24.05.2013 - 10:53
"Az kaldı" derken şaka yapmıyorlarmış
Geçtiğimiz günlerde sizlere Kinect'in Windows için çok yakında çıkacağını duyuran bir haber sunmuştuk. Hepimiz Microsoft'un uzun zamandır bu konu üzerinde çalıştığını zaten biliyoruz. Şu sıralar yeni Xbox ONE'ın olmazsa olmazı şeklinde tanıtılan Kinect yapılan bir duyuruya göre önümüzdeki sene de Windows için hazır olacakmış.

Kinect'in Windows versiyonuna gayri resmi tarih geldi
2014 yılında çıkacak olan Kinect for Windows'un henüz ayı ve günü belli olmasa da en geç gelecek yılın ortalarında çıkması tahmin ediliyor. Xbox One Kinect ile aynı teknik altyapıyı kullanacak olan Windows Kinect daha çok bilişim ve iş alanındaki ücretsiz dokunmatik uygulamalara odaklanacak. Bunun yanında yeni Kinect'te renkli kamera, ses azaltıcı mikrofon, geliştirilmiş iskelet tarama ve her türlü ışıklı koşulda bile çalışabilecek kızılötesi sensör bulunacak. 
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 14:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×