King Arthur: Fallen Champions duyuruldu

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 21.06.2011 - 11:13
İki oyun arasına üçüncüsü girdi
King Arthur II: The Role Playing Wargame kısa zaman önce duyurulmuştu. Ancak ilk oyun ile devam oyunu arasındaki boşluk bir hayli büyük ki yapımcılar bu ikilinin arasında üçüncü bir oyun sıkıştırmayı planlıyorlar.

Neocaore Games'in geliştirdiği devam oyunu PC'cilere karanlık bir fantastik dünyada krallık heyecanını yeniden yaşatmayı hedefliyor. Bugün ise Paradox ve Neocore tek başına bir oyun olan ve ilk oyunla çıkacak yeni oyun arasındaki boşluğu dolduracak üçüncü bir oyun yapmakta olduklarını duyurdular.

King Arthur: Fallen Champions duyuruldu
King Arthur: Fallen Champions ana oyunlarla alakalı küçük hikayeleri konu edinecek. 9.99 dolardan satılması beklenen oyunda Sir Lionel, Lady Corrigan of the Sidhe ve Drest the Chosen'ın hikayelerini oynayacağız.

Yeni oyun PC'ye üçüncü çeyrekte gelecek.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.04.2016 21:08
türkçe yama yok ya hiç birşey anlamıyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
King Arthur: Fallen Champions duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×