Kingdom Come Deliverance’ın 1.3 yaması oyunu düzeltecek

Kingdom Come Deliverance’ın 1.3 yaması oyunu düzeltecek

Furkan Güler
Furkan Güler 4.03.2018 - 02:56
Oyun iyileşiyor.

2018 yılının en çok beklenen RYO oyunlarından bir tanesi olan Kingdom Come Deliverance, 13 Şubat tarihinde oyuncuların karşısına çıkmıştı. Gerçekçi oynanış dinamikleri ve sağlam temeller üzerine oturulmuş hikayesi sayesinde oyuncuları kendisine bağlayan başarılı yapım, ne yazık ki çıktığı haftada PC platformunda bazı hatalar ile boğuşuyordu. Ancak oyunu güncelleyip düzelteceğine dair oyunculara söz veren geliştiriciler, sözlerinde duracağa benziyor. Çünkü yeni çıkan bir habere göre Kingdom Come Deliverance’ın 1.3 yaması, oyunun PC sürümündeki çoğu hatayı ortadan kaldıracak.

Kingdom Come Deliverance’ın yeni yaması hataları düzeltiyor

Yüksek seviye ekran kartlarında bile FPS düşmelerine yol açan oyunun bu hataları ile birlikte grafiksel hatalarının da düzeltileceği söyleniyor. Oyunun yapımcılarından olan Daniel Vavra, 1.3 yamasının bu hafta veya en geç önümüzdeki hafta oyuncuların karşısına çıkacağının altını çizdi.

Umarız Kingdom Come Deliverance’ı PC üzerinde satın almış oyuncular, yeni yama ile birlikte rahat bir nefes alabilirler. Yoksa tam tersi durumda Kingdom Come Deliverance’ın akıbeti de Mass Effect: Andromeda gibi olabilir. Bildiğiniz gibi EA Games geliştiricileri hala oyunun belli başlı hatalarını düzeltmediler.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 06:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2018 10:41
oyuncular tamamlanmamış oyunu satın alacak kadar aptal. o kadar parayı yatır oynamayı bitir ve oyun tamamlanınca baştan gene oymaya çalış (: nerde kaldı zevk
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2018 14:31
oyun güzel gerçekçi ve tam bir rpg. ben açık dünya oyunu olacak diye düşünüyordum lakin oynanış çok lineer bir yapıya sahip. artık hayaller modlara kaldı. modlarla özgürlük artacak, oynanış çeşitlenenecek ve mount&blade gibi başımıza buyruk olabileceğimizi umuyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2018 13:43
mass effect'deki durumla uzaktan yakından alakası yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2018 12:16
Geliştirici adamsa düzeltir ama ilk hafta şukadar bukadar sattı haberlerinden sonra tırsmıyor değilim.. En iyisi beklemek ki zaten benim gibi alphalarını oynayan oyunu pre-order yapmadı :) yıllar önceki alphada i7 ve 980 ile takılan oyuna ön yargı tavan olur ;)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2018 08:27
Yani Mount & Blade'i tahtından indirecek olan oyun bu değilmiş. Onlarda çok naz yaptı, bari bu yıl çıksa.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×