Kingdom Come: Deliverance oyuncularının çoğu oyunu bitiremedi

Kingdom Come: Deliverance oyuncularının çoğu oyunu bitiremedi

Furkan Güler
Furkan Güler 2.05.2018 - 14:41
Her şeyin hızlı tüketildiği bir dünyada suçlu bu sefer Kingdom Come: Deliverance oldu.

Geride bıraktığımız Şubat ayında piyasaya sürülen Kingdom Come: Deliverance sahip olduğu RYO yapısı sayesinde oyuncular tarafından oldukça sevilmişti. FPS yakın dövüş dinamikleri sayesinde zor sayılabilecek bir oynanış sunan Kingdom Come: Deliverance, her ne kadar geniş bir oyun olsa da içerisinde bulundurduğu hatalar sebebi ile çoğu oyuncunun oyundan soğumasına da neden olmuştu. Aradan geçen 3 aydan sonra yapımı yaklaşık 35 milyon dolara mal olan oyunu PC platformunda oynayanların sayısı oldukça az. Hatta bazı verilere göre oyunu satın alan oyuncuların çoğu, oyunu dahi bitirememiş. GitHyp'ın açıkladığı verilerde oyuncuların yüzde 95'inin oyunu bıraktığı söyleniyor. Oyunun çıktığı vakit PC platformunda oyunu 66 bine yakın kişi oynarken, şu anda Kingdom Come: Deliverance'ın aktif oyuncu sayısı 3.600'e kadar geriledi.

Kingdom Come: Deliverance'ın oyuncu sayısı yüzde 95 oranında düştü

Hala oyunda yer alan hataları düzeltmek için uğraşan geliştiriciler, görünüşe göre oyuna ekledikleri içerikleri oyunculara çok yavaş sunuyor. Oyuna saatlerinizi harcamanızı isteyen geliştiricileri bu konuda haklı bulabiliriz keza Kingdom Come: Deliverance bir RYO oyunu olduğundan tüketilmesi uzun sürüyor.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 20:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.05.2018 09:47
Bence oyunun süresinin uzun olmasından ziyade sürükleyiciliğinin olmamasından kaynaklı bu durum.Questler birbirine benziyorsa, keşif hissiyatı düşükse ya da oyun size kazanma duygusunu tattırıp iyi ödül veremiyorsa oyundan sıkılmanız normal.Bu arada genel konuşuyorum bu oyunu daha oynadım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
kahvebitti
kahvebitti 2.05.2018 15:30
Olması gereken fiyatın çok çok altında piyasaya sunulan bir oyun oldu bu kadar sorun olması normal bug dolu oyunlara ne paralar veriyor 20 dakikacılar
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2018 10:14
arkadaş save sistemi bile doğru çalışmayan bir oyundan bahsediyorsun ve normal diyorsun!?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2018 17:55
Ben oyunu bitirdim, sonlara doğru iyice baymıştı beni. İkinci oyuna açık kapalı bırakalım diye hiç tatmin etmeyen bir sonla bitiyor. Bitirmiş biri olarak sabırsız oyunculara tavsiye etmiyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2018 17:20
Herkese hitap eden bir oyun değil zaten. Beğenmeyen daha casual RPG lere (Witcher gibi [ki bu kötü olduğu anlamına gelmiyor]) yönelebilir. Kendi kitlesiyle kalır artık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2018 15:06
Oyunun pahalı olduğunu düşünerek indirime girmesini bekleyen benim gibi oyunculara versin bitiremeyenler :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×