Kingdom Come: Deliverance Türkçe mi olacak?

Kingdom Come: Deliverance Türkçe mi olacak?

Furkan Güler
Furkan Güler 4.02.2018 - 13:09
Merak edilen soru cevaplandı.

2018 yılının en başarılı RYO oyunları arasında yer alan Kingdom Come: Deliverance'ın çıkmasına artık çok az bir zaman kaldı. Gerçekçi oynanışı, grafikleri / animasyonları ve orta çağ temasını başarı ile yansıtması yüzünden Kingdom Come: Deliverance, oyuncuları oldukça fazla heyecanlandırıyor. Fizik kurallarına uygun dövüş sistemini de işin içine katan geliştiriciler, oyun hakkında aldıkları heri dönüşlerden memnun durumda. Ancak şimdi ise ülkemizin oyuncularını memnun edecek bir haber geldi. Video oyunlara yaptığı Türkçe çeviriler ile ünlü olan Oyun Çeviri ekibi, Kingdom Come: Deliverance'ın resmi bir şekilde Türkçe dil desteğine sahip olacağını duyurdu.

Kingdom Come: Deliverance, Türkçe olacak

Karmaşık senaryoya sahip bir RYO oyunu olan Kingdom Come: Deliverance'ı, sizin de tahmin ettiğiniz üzere yabancı dil bilmeden oynamak biraz imkansız durumda. Fakat şimdi İngilizce ile arası pek iyi olmayan oyuncular, Oyun Çeviri'nin ortaya koyacağı bu yamadan sonra senaryoyu daha iyi bir şekilde anlayabilecekler. 

Kingdom Come: Deliverance oynanış tarafında her ne kadar For Honor veya Mount & Blade kadar akıcı gözükmüyor olsa da, oyuna vereceğiniz paranın karşılığını alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 05:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2018 13:02
Oyun gayet iyi başladı. Hikayede çok yamalık bir durum yok bence. Esprileri anlamasak bile aksiyondan sonra görev ya da görevden sonra aksiyonu görünce anlayabiliyorsunuz neler olduğunu. Ama tabi gene de geliştirme ve ticaret ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Elinize sağlık, allah kuvvet versin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2018 18:49
Umarım yine aylarca beklemeyiz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2018 15:16
For Honor veya Mount & Blade ile ne alakası var oyunun. adamlar yakın dövüş ve kılıç mekaniği iyi hikaye bir orta çağ rpg yapma derdinde.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2018 12:03
Mount and Blade demeyin gözünüzü seveyim. Sinirlerim zıplıyor aklıma geldikçe.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2018 11:53
Attığınız haber başlığına... Direk yazamıyor musunuz Türkçe olacak diye?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×